hertz

Hertz'den Önemli Duyuru

Değerli Hertz Dostları,

Dünyadaki her Hertz lokasyonunda, bugün ve her zaman olduğu gibi sizin için ekstra mil kat etmeye kararlıyız. Tekrar seyahat etmeye hazır olduğunuzda veya başka ulaşım gereksinimleriniz olduğunda, güvenli bir şekilde gitmeniz gereken yere ulaşmaya odaklandığımızı biliniz. Güveninizi ve emniyetinizi artırmaya devam etmek için üzerinde çalıştığımız birkaç detayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Hertz Gold Standard Clean ile tanışın…

Lokasyonlarımızdaki sosyal mesafeyi korumak adına en iyi uygulamaları izlemenin yanı sıra, güvenlik ve temizlik için yüksek standartlarımızdaki çıtamızı daha yükseltiyoruz. Araç kiralarken size tam güven vermek için tasarlanmış gelişmiş bir araç dezenfektanı ve sterilizasyon işlemi olan Hertz Gold Standard Clean'i sunmaktan gurur duyuyoruz. Her araç, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) yönergelerini izleyen 15 noktalı temizlik ve sağlık koruma sürecinden geçtikten sonra 'Hertz Gold Standard Clean' ile mühürlenecek ve sertifikalandırılacaktır. Şimdi ABD'de Hertz Gold Standard Clean'i kullanmaya başladık ve diğer ülkelerin pazarlarına da bu sterilizasyon sistemini sunduk.

Hertz Gold Plus Rewards  üyelerine, üyelik avantajlarından yararlanma konusunda daha fazla zaman ve fırsat vermek için, yakın zamanda mevcut puanlarını 31 Ocak 2022'ye kadar uzattığımızı duyurduk. Ayrıca, 13 Mart - 30 Haziran 2020 tarihleri arasında sona erecek puanları mevcut olan üyeler, bunları talep etme fırsatına da sahip olacaktır.

Esneklik ve Kolaylık…

Esneklik ve rahatlığın her zamankinden daha önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle; birkaç ülke ve bölgede aşağıdaki değişiklikleri ve geliştirmeleri yaptık.

  • Genç sürücülerden yaştan dolayı ödedikleri ekstra ücret tahsil edilmeyecektir.
  • Düşük ücretli tek yönlü kiralamalar yapılacaktır.

Artık toplumlarımızın bize her zamankinden daha fazla ihtiyacı var ve biz yardım odaklıyız.
Bu süre zarfında sizlere gururla sunduğumuz hizmetlerimiz:

  • 2.000'den fazla sağlık çalışanına + New York sağlık çalışanlarına 2 milyon dolarlık bir bütçe ile bir ay boyunca ücretsiz araç kiralama da dahil olmak üzere dünyanın çeşitli şehirlerinde ücretsiz araç sağlayarak Sağlık Çalışanlarına yardımcı oluyoruz.
  • Küçük işletme sahiplerine özel avantajlar sağlamak için American Express for Small koalisyonu aracılığıyla küçük işletmeleri destekliyoruz.
  • Kamu yararına destek ve hizmet vermek adına, hayır kurumlarının ve hükümetlerin temin ettikleri ihtiyaç malzemelerini ihtiyaç duyan kişilere ulaştırıyoruz.

Seyahat planları yapmaya başladığınızda, Hertz'deki herkesin sürekli olarak bakım ve güvenliğinizi sağlamaya odaklandığını biliniz. Sizi en yakın zaman diliminde tekrar yollarda görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz

Saygılarımızla

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26 / F: + 90 212 334 29 90