Yurt Dışı Araç Kiralama Hizmetleri

Airep, yurt dışında araç kiralama hizmetleri sunan öncü bir kuruluştur. Siz değerli seyahat acentelerimize ve müşterilerinize seyahatlerin de konforlu ve güvenilir bir ulaşım imkanı sağlamak için kaliteli araç filomuz ve deneyimli ekibimizle hizmetinizdeyiz.

Yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyacağınız araçları en uygun fiyatlarla ve en kısa sürede temin etmenizi sağlıyoruz. Geniş araç filomuzda yer alan son model ve bakımlı araçlarımızla, seyahatleriniz boyunca rahat ve güvenli bir yolculuk deneyimi yaşamanızı garantiliyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, size özel çözümler sunuyor ve taleplerinize uygun araçlar temin ediyoruz. 24/7 hizmet veren çağrı merkezimiz ile her zaman yanınızdayız ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz araç kiralama hizmetini güvenilir ve profesyonel bir firma ile gerçekleştirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyatlar, kaliteli hizmet anlayışı ve geniş araç filomuzla sizleri en iyi şekilde karşılamak için hazırız.

Yurt Dışı Araç Kiralamalarında Özel Şoför Desteği;

Yurt dışı araç kiralama taleplerinizin kriterlerine göre araç kiralarken özel şoför taleplerinizde de yardımcı olmaya hazırız.

Yurt dışında kısa ya da uzun dönemli olarak özel şoför desteği verilebilmektedir. Bu hizmet kapsamında deneyimli ve ihtiyacınıza uygun özel şoför görevlendirilir. Böylece seyahatiniz boyunca gideceğiniz yerlere güvenli ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim için; hertz@airep.com adresine rezervasyon taleplerinizi gönderebilir

0 212 334 29 90 santral veya 0542 358 21 67 whatsApp hattından bizlere ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş

 

Partnerlerimiz