Tüm Dünyada Şoförlü Transfer Ve Araç Tahsisi Airep ‘Global Travel Engıne’, Ayrıcalığı İle Devam Ediyor

17.11.2023 11:47

Değerli Airep Dostları,

En güvenilir şoförlü transfer ve araç tahsis ekibini, Airep GTE’ de bulabilirsiniz. İster VIP misafirleriniz olsun, ister ekonomik bir aile seyahati veya kurumsal bir iş seyahatinde neden konforlu bir şekilde ulaşım sağlamayasınız? Transfer tedariki artık eskisinden çok daha kolay ve pratik ilerliyor. Dünyanın her yerinde sizi ister havaalanından otelinize veya şehirlerarası ulaşmak istediğiniz her yere şoförlü aracınızla götüren transfer ekibi sayesinde hem pratik hem de uygun fiyatlı ulaşım sağlanabiliyor.

En uygun fiyatlarıyla ve en kaliteli araçlarla transfer ve araç tahsisi size hem zaman kazandıracak hem de kolayca istediğiniz yere varabileceksiniz. 10 yılı aşkın bir süredir temsilciliğini yürüttüğümüz Global Travel Engine portalı sayesinde gerek otel rezervasyonlarınızı gerekse araç tahsisi ve şoförlü transfer ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

En kısa zamanda bilgi almak için aramanızı bekliyoruz

Ücret ve rezervasyon için GTE Airep Otel Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.İletişim numaramız 02123342925/26 veya gte@airep.com .

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.

Partnerlerimiz