HEPSİ BİR ARADA Bülten Ekim 2022

04.10.2022 14:57

       

AiRep’in hayatınızı kolaylaştıran temsilcilikleri, yeni sezon gelişmeleri ve güncel ücretleriyle sizlere hizmet vermek için hazırdır.

HERTZ YURTDIŞI ARAÇ KİRALAMA TEMSİLCİLİĞİ

HERTZ %15 SONBAHAR İNDİRİMİ BAŞLADI

Hertz yurtdışı araç kiralama bu yıl da her yıl olduğu gibi %15 Sonbahar İndirimini tüm Avrupa ve ABD‘de başlattı.

Hertz’in yurtdışı temsilciliği Airep Havacılık ve AŞ tüm Avrupa ve Kuzey Amerika’da güvenle kiralayabileceğiniz araçları en uygun fiyatla size sunmaktadır.

www.hertz.com orijinal sitesinden 783494 CDP kodu ile yapacağınız kiralamalarda indirimden faydalanabilirsiniz.

Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 02123342925-26 veya Whatsapp hattı 05423582167

Şartlar ve koşullar: Teklif, 20 Eylül ile 12 Ekim 2022 tarihleri arasındaki rezervasyonlar için ve 30 Eylül ile 15 Aralık 2022 tarihleri arasındaki kiralamalar için geçerlidir.

DUBAİ VİZESİ ve SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

Dubai vizesinin ve seyahat sağlık sigortasının yeni sezon fiyatını öğrenmek veya anında başvuru için, vize@airep.com veya 0212 3342925-26 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

GTE OTEL PORTALI Global Travel Engine

B2B çevrimiçi seyahat rezervasyon motorudur. İş ortaklarımızın yurtdışı otel ve transfer rezervasyonlarında sorunsuz ilerleyebilmeleri ve en iyi fiyata ve müsaitlik seçeneklerine hızla ulaşabilmeleri için en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak rezervasyon yapmalarını sağlayan kullanıcı dostu bir sistemdir.

Detaylı bilgi ve ücretsiz üyelik için gte@airep.com adresinden veya 0212 3342925-26 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Bu yenilikçi sistem;

  • 100’den fazla Ülkede,
  • 1.000’den fazla Şehirde
  • 100.000’den fazla Otelde
  • 1.000.000’dan fazla Odada size alternatif sunmaktadır.

Ayrıca, en saygın küresel toptancılar / tedarikçilerle XML bağlantısı sayesinde, dünya çapındaki en çok tercih edilen otel zincirleriyle dinamik bağlantı sağlayabilmektedir.

Bu sistem; birçok tedarikçi ve Sistemin kurucusu Dubai Link‘in kendi bire bir otel anlaşmalarını içermektedir.

Sistemde Otel rezervasyonun yanı sıra:

  • Yan Ürünler (Transferler, Şehir Turları, Konserler v.b) satın alabilirsiniz.

Son olarak; yüzlerce şehirde kullanılabilirliği ile yerel ve uluslararası birçok otelde kendi sözleşmelerine sahip olması, diğer otel rezervasyon portallarından kendisini bir adım öne çıkartmaktadır. AiRep temsilcilikler ailesinin bir üyesi olması da ayrıca müşteri hizmetleri konusunda diğer tüm ürünlerimiz gibi aynı oranda müşteri memnuniyeti sağlayacağından, bu portal sayesinde dünya çapında seyahat profesyonellerini başarıyla birleştirip, kullanıcı dostu, hızlı fiyat alma ve müşteri memnuniyeti garantili otel ve transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir sistem sahibi olabilirsiniz.

PARİS 4 YILDIZLI MERKEZİ OTELLERİMİZ

Sonbahar, Paris’i keşfetmeniz için idealdir. Merkezi otellerimizden size uygun ücretleri tanımlayalım ve rezervasyonunuzu oluşturalım.

Rezervasyon için Airep Otel Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Irtibat numaramız 0212 334 29 25 ve 26 veya gte@airep.com

DISNEYLAND OTELLERİ VE PAKETLERİ

Paris Disneyland otellerini, park giriş biletlerini ve transferinizi ayarlayalım.

Rezervasyon için Airep Otel Departmanı ile iletişime geçebilirsiniz. Irtibat numaramız 0212 334 29 25 ve 26 veya gte@airep.com

DUBAI MALL OF THE EMIRATES VE OTELLERİ

Tek bir çatı altında alışveriş, yemek ve sınırsız eğlenceyi yaşayın.

Alışveriş merkezi, aileler için ideal bir yer olup içerisinde Magic Planet, VOX Sinemaları ve Ski Dubai gibi eğlenceli aktiviteler sunar. Üstelik 100'den fazla yemek ve kafe seçeneği tek bir çatı altında mevcut olup herkesin damak tadına uygun seçenekler sunar.

Konukların konforu için alışveriş merkezine iki bitişik otel bulunmaktadır. 5 yıldızlı Kempinski Mall of the Emirates ve Sheraton Dubai Mall of the Emirates Hotel.

Kempinski Hotel Mall of the Emirates

Dubai'nin kalbinde yer alan beş yıldızlı Kempinski Hotel Mall of the Emirates, birinci sınıf Mall of the Emirates ile doğrudan bağlantılıdır, konuklar 700'den fazla mağazaya kolay erişimin keyfini çıkarabilirler.

Sheraton Dubai Mall of the Emirates

Dünyaca ünlü Mall of the Emirates ile bağlantılı olan 5 yıldızlı otel Dubai şehir merkezine, Media City'ye ve Dubai Dünya Ticaret Merkezi'ne kısa bir mesafededir ve Jumeirah Plajı, Wild Wadi Su Parkı ve Ski Dubai gibi ünlü yerlere sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Dubai Sheraton otelinin 24. çatı katındaki sonsuzluk havuzlarından ve Sheraton Fitness'tan nefes kesen şehir manzaralarını izleyin, ardından Vantage'da bir şeyler içmek için buluşun ya da Türkiye'nin gerçek lezzetini Besh Türk Mutfağı'nda yaşayın.

630'dan fazla uluslararası marka, kapalı kayak pistleri dahil eğlence aktiviteleri ve yürüme mesafesinde sinemalar.

Rezervasyon ve ücret için Airep Otel Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat numaramız 0212 334 29 25 - 26, gte@airep.com

Whatsapp 05423582167 veya 05423582130

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Partnerlerimiz