HEPSİ BİR ARADA Bülten Aralık 2022

13.12.2022 11:12

    

AiRep’in hayatınızı kolaylaştıran temsilcilikleri, yeni sezon gelişmeleri ve güncel ücretleriyle sizlere hizmet vermek için hazırdır.

HERTZ YURTDIŞI ARAÇ KİRALAMA TEMSİLCİLİĞİ

Hertz ile Yurtdışında Kar Tatilinin tadını çıkartın…

Yurtdışında yılbaşı tatili geçirmeyi düşünüyorsanız eğer, havaalanından kiralayacağınız Hertz aracınızla kış lastikleri dahil araçlarımızı mutlaka isteyiniz

Super cover isimli ful hasar sigortası dahil özel indirimli paketlerimizi sorgulamadan karar vermeyiniz.

Dünyanın hemen hemen her yerinde mevcut olan Hertz lokasyonlarından istediğiniz aracı sınırsız km ve ek sürücü ücreti olmadan hızlı bir şekilde kiralayabilirsiniz. İster 7, 8 veya

9 kişilik araçlarla aile tatili ister marka ve model garantili 4x4 büyük bagajlı araçlarla uzak yol mesafelerini kat edebilirsiniz. Yapacağınız tek şey bizi aramak.

Hertz ile hadi gidelim…

YILBAŞINI NEREDE GEÇİRMEK İSTERDİNİZ?

PARİS, NEW YORK, DUBAİ veya MALDİVLER

Airep ‘in temsilciliğini yürüttüğü Gte otel portalı sayesinde en hızlı şekilde uygun fiyatları, otelden alınan onay ve yanında transfer servisiyle sorgulatmak için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Balayında harika ve unutulmayacak bir bölgede olmak veya okul ara tatilini geçirmek için muhteşem bir fırsatı kaçırmayınız.

Mutlaka GTE otel portalının birçok tanınan online tedarikçiden süzüp sizlere sunduğu en uygun fiyatları kontrol etmeden tatil programı yapmayınız.

Maldivlerde dünyanın en güzel su üstü villaları ikonik sahillerini muhteşem manzarasıyla birlikte Hint Okyanusunun sakinliğini yaşayabileceğiniz modası geçmeyen destinasyonlardan biridir.

Tatilinizi, balayınızı veya yeni yıl seyahatinizi planlarken özel fiyatları kontrol etmek için bizimle irtibata geçmenizi bekleriz.

Partnerlerimiz