Dubai Mall Of The Emirates ve Otelleri

31.01.2022

Tek bir çatı altında alışveriş ,yemek ve sınırsız eğlenceyi yaşayın.

Alışveriş merkezi, aileler için ideal bir yer olup içerisinde Magic Planet, VOX Sinemaları ve Ski Dubai gibi eğlenceli aktiviteler sunar. Üstelik 100'den fazla yemek ve kafe seçeneği tek bir çatı altında mevcut olup herkesin damak tadına uygun seçenekler sunar.Konukların konforu için alışveriş merkezine iki bitişik otel bulunmaktadır. 5 yıldızlı Kempinski Mall of the Emirates ve Sheraton Dubai Mall of the Emirates Hotel.

Kempinski Hotel Mall of the Emirates

Dubai'nin kalbinde yer alan beş yıldızlı Kempinski Hotel Mall of the Emirates, birinci sınıf Mall of the Emirates ile doğrudan bağlantılıdır, konuklar 700'den fazla mağazaya kolay erişimin keyfini çıkarabilirler.

Sheraton Dubai Mall of the Emirates

Dünyaca ünlü Mall of the Emirates ile bağlantılı olan 5 yıldızlı otel Dubai şehir merkezine, Media City'ye ve Dubai Dünya Ticaret Merkezi'ne kısa bir mesafededir ve Jumeirah Plajı, Wild Wadi Su Parkı ve Ski Dubai gibi ünlü yerlere sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Dubai Sheraton otelinin 24. çatı katındaki sonsuzluk havuzlarından ve Sheraton Fitness'tan nefes kesen şehir manzaralarını izleyin, ardından Vantage'da bir şeyler içmek için buluşun ya da Türkiye'nin gerçek lezzetini Besh Türk Mutfağı'nda yaşayın.630'dan fazla uluslararası marka, kapalı kayak pistleri dahil eğlence aktiviteleri ve yürüme mesafesinde sinemalar.

Rezervasyon ve ücret için Airep Otel Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.İletişim numaramız 0212 334 29 25 – 26 veya gte@airep.com

Saygılarımızla.

gte@airep.com T: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey