Global Travel Engine

Global Travel Engine

Değerli Acentelerimiz,

Büyüyen ihtiyaçlarınıza sürekli uyum sağlayabilmek için resmi temsilciliğini üstlendiğimiz GTE Global seyahat motoru adında yeni B2B seyahat portalımızı sizlere tanıtmak istiyoruz. Global Travel Engine GTE), Dubai Link'in bir iştirakidir. B2B çevrimiçi seyahat rezervasyon motorudur. İş ortaklarımızın yurtdışı otel ve transfer rezervasyonlarında sorunsuz ilerleyebilmeleri ve en iyi fiyata ve müsaitlik seçeneklerine hızla ulaşabilmeleri için en gelişmiş teknolojilerden faydalanarak rezervasyon yapmalarını sağlayan kullanıcı dostu bir sistemdir.

Bu yenilikçi sistem;

  • 100’den fazla Ülkede,
  • 1.000’den fazla Şehirde
  • 100.000’den fazla Otelde
  • 1.000.000’dan fazla Odada size alternatif sunmaktadır.

Ayrıca, en saygın küresel toptancılar / tedarikçilerle XML bağlantısı sayesinde, dünya çapındaki en çok tercih edilen otel zincirleriyle dinamik bağlantı sağlayabilmektedir.

Bu sistem; birçok tedarikçi ve Sistemin kurucusu Dubai Link‘in kendi bire bir otel anlaşmalarını içermektedir.

Sistemde Otel rezervasyonun yanı sıra:

  • Yan Ürünler (Transferler, Şehir Turları, Konserler v.b) satın alabilirsiniz.

Son olarak; yüzlerce şehirde kullanılabilirliği ile yerel ve uluslararası birçok otelde kendi sözleşmelerine sahip olması, diğer otel rezervasyon portallarından kendisini bir adım öne çıkartmaktadır. AiRep temsilcilikler ailesinin bir üyesi olması da ayrıca müşteri hizmetleri konusunda diğer tüm ürünlerimiz gibi aynı oranda müşteri memnuniyeti sağlayacağından, bu portal sayesinde dünya çapında seyahat profesyonellerini başarıyla birleştirip, kullanıcı dostu, hızlı fiyat alma ve müşteri memnuniyeti garantili otel ve transfer rezervasyonlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir sistem sahibi olabilirsiniz.

Partnerlerimiz