hertz

Bayramda HERTZ ile yurdışında araç kiralmak çok kolay

Değerli Hertz dostları,

Bayram tatilinizi planlarken mutlaka yurtdışında araç kiralamayı da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Uygun fiyatlar ve indirimli sigorta muafiyet paketleri sayesinde Hertz ile araç kiralayarak şehir içi ve şehirlerarası seyahatleri hem daha rahat hem de keyifle deneyimleyebilirsiniz. Hertz’in hijyen ve temizlik kurallarını hassasiyet ile uyguladığı tertemiz dezenfekte edilmiş ve mühürlenmiş araçlarla yapacağınız bayram seyahatini gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Hertz’ten kiralayacağınız araçlar için temsilciliğimize ait özel fiyatlardan yararlanmak ayrıca bu bayram herkese çok iyi gelecek.

Dünyanın her yerinde kolay ulaşılabilir lokasyonları, son model araçları, güvenli ve ekonomik aile araçları, güler yüzlü ve yardımsever satış temsilcileri ile uygun fiyatlı hasar sigortası olan üper cover kolaylığı, sınırsız km ve ek ürücü dahil indirimli HB paketleri, ücretsiz Gold Plus Rewards üyeliği gibi ürünlerimizi sorgulamak için aşağıdaki iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Hepinize sağlıklı ve mutlu nice bayramlar dileriz.

Saygılarımızla

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş

 

Airep Hertz Uluslararası
Outbound GSA
www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 90
WhatsApp: +905423582167 / +905423582130