Hertz

Hertz

Sektörün en hızlı, en kolay ve en prestijli Oto Kiralama şirketi olan Hertz, yaklaşık 150 ülkede 8.800 kurumsal ve lisanslı olmak üzere, en genç ve en çeşitli filolardan birine sahip, dünyanın en büyük genel kullanım araç kiralama markasıdır. Hertz Avrupa'da 111 büyük havaalanında ve ABD’da bir numaralı havalimanı araç kiralama markasıdır.

Hertz, Seyahat + Tatil dalında Dünyanın En İyi Ödül’ünü kazanan ilk firmadır ve yakın zamanda dergi okuyucuları tarafından En iyi Kiralık Araba Ajansı olarak on üçüncü kez seçilmiştir. Ayrıca Hertz, 10 ek kategoride üstünlük onuru kazanarak, Zagat'ın 2013/14 ABD Kiralık Araba Anketinde En İyi Genel Oto Kiralama Şirketi seçildi ve En İyi Ödül Programı ve FlyerTalk.com’dan Best Overall Benefits global ödüllerini almıştır.

Hertz’in sunduğu ürün ve hizmetler arasında yer alan Hertz Gold Plus, NeverLost (R) navigasyon sistemleri, SUV gibi Company’s Adrenalin ve Prestige ve Çevreci Koleksiyonlar’ına sahip benzersiz arabaları Hertz’i rekabetin dışında bırakmaktadır. Ayrıca Hertz’in sahip oldukları arasında araç kiralama ve filo yönetimi lideri Donlen Corporation ve Hertz On Demand 24/7 araç paylaşımı da bulunmaktadır. Şirket ayrıca Kuzey Amerika’da ekipman kiralama sektöründe lider olan ve Hertz Eğlence Servisi’ni de içeren Hertz Ekipman Kiralama A.Ş.’nin de sahibidir.

Yurt dışı araç kiralama rezervasyonları ve daha fazla bilgi için:

Hertz Türkiye Temsilcisi AiRep’e 0212 334 29 90 numaralı telefondan ulaşabilir, janin@airep.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Araç Filomuz

Filomuzda bulunan örnek araç modellerini aşağıda bulabilirsiniz:

Mercedes ML Class

Mercedes S Class

Mercedes B Class

Cadillac ATS6

Ford Vans

Haberler