Havayolları Genel Satış Temsilciliği

AiRep olarak 1992 yılından bugüne, havayolu şirketlerine özel satış ve pazarlama çözümleri sunarak müşterilerimizin beklentilerini karşılamayı ve marka değerlerini artırmayı hedefliyoruz.

Havayolları genel satış temsilciliği hizmetlerimizi deneyimli ekiplerimiz ile bir havayolu şirketinin satış, pazarlama, muhasebe ve temsil konusun da tüm ihtiyaçları karşılayabilecek şekilde sunmaktayız.

 

Havayolları Genel Satış Temsilciliği Faaliyetlerimiz;

Havayolu şirketinin bilet satışı, rezervasyon işlemleri, müşteri hizmetleri, muhasebe hizmetleri, market raporlamaları, pazarlama faaliyetleri ve satış stratejilerinin geliştirilmesi gibi konularda en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

AiRep ekibi olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, seyahat acenteleri ve diğer iş ortaklarıyla güçlü ilişkiler kuruyor ve işbirliği yapıyoruz.

Eğer siz de havayolu şirketinizin satış ve pazarlama faaliyetlerini profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Havayolu genel satış temsilciliği hizmetlerimizle markanızın değerini artırın ve müşterilerinizin memnuniyetini sağlayın.

 

Partnerlerimize Sunduğumuz Başlıca Hizmetler;

- Seyahat acenteleri, Tur operatörleri, Kurumsal Bilet Acenteleri ve OTA ler ile birlikte sürdürülen Satış Geliştirme faaliyetleri

- Online ve Offline Pazarlama Faliyetleri

- Bilet satış ve Rezervasyon Hizmetleri

- Müşteri Hizmeleri

- Raporlama ve Market analizleri

- Detaylı Muhasebe işlemleri ve Raporlamaları

 

Bizimle iletişime geçmek için;

e-mail: info@airep.com

Telefon: +90 212 334 29 90

Partnerlerimiz