The View at The Palm (Palm Jumeirah’ta Manzara)

05.02.2024 07:08

Dubai'nin ikonik Palm Jumeirah adasında 360 derecelik seyir terasını ziyaret edin

 

The Palm'daki The View seyir terasında, Dubai'nin adından en çok söz ettiren simge yapılarından birinin benzersiz manzarasının keyfini çıkarın. 240 metre yükseklikte yer alan seyir terası, Arap Körfezi'nin ışıltılı suları ve uçsuz bucaksız Dubai siluetinin yanı sıra Palm Jumeirah'ın daha önce hiç görülmemiş 360 derecelik panoramik manzaralarıyla ziyaretçilerini büyülüyor.

The View at The Palm, içerisinde bir kafe, adanın yapım sürecini sergileyen yaratıcı bir sergi, akvaryum temalı interaktif tüneller ve bir hediyelik eşya dükkanı bulunan The Palm Tower'ın 52. katında bulunuyor.

Mekan, 2022 yılında The Next Level'ın açılmasıyla gökyüzü deneyimlerine yönelik beklentileri daha da yükseltmiştir. Yerden 250 metre yükseklikte bulunan bu özel, bariyersiz seyir terası Palm Jumeirah'ın en yüksek gözlem noktası olma özelliğini taşıyor.

The View at The Palm bilet fiyatları

Biletler yetişkinler için 100 AED ve çocuklar için 69 AED'den başlamakta olup, dört yaşından küçük çocuklar için giriş ücretsizdir. Daha ayrıcalıklı bir deneyim yaşamak isterseniz, 120 metrekarelik bir alana yayılan ve açık hava terasına sahip özel VIP salonunu ziyaret edebilirsiniz. Paketler yetişkinler için 350 AED ve çocuklar için 200 AED'den başlamaktadır. The Next Level'ı da içeren turlar çocuklar için 120 AED'den; VIP fiyatları ise 325 AED'den başlamaktadır. Daha fazla atraksiyon mu istiyorsunuz? Hızlı tur seçeneği ile gününüze daha fazla gezi sığdırabilirsiniz.

Güncel bilet bilgilerini öğrenmek ve biletinizi ayırtmak için mekanın web sitesine göz atabilirsiniz. Kapanış saatleri günden güne göre değişiklik göstermektir ve alana son giriş, 21:00'da ya da 23:00'da (kapanış saatinden bir saat önce) yapılabilmektedir.

Palm Jumeirah'ın açılışından yaklaşık 15 yıl sonra, Nisan 2021'de hizmete giren The View, çeşitli restoran ve eğlence mekanlarına sahip popüler bir alışveriş merkezi olan Nakheel Mall'a doğrudan erişim sağlamaktadır. Yakındaki diğer cazibe merkezleri arasında The Pointe, Club Vista Mare ve meşhur Atlantis, The Palm resort bulunuyor.

 

Saygılarımızla

https://www.visitdubai.com/tr/


T: +90 212 334 29 26
F: + 90 212 334 29 90

 

Partnerlerimiz