DET Dubai Ekonomi ve Turizm

DET Dubai Ekonomi ve Turizm

https://www.visitdubai.com/tr/

Dubai Ekonomi ve Turizm isimli yeni iş ortağımız resmi olarak Airep Havacılık ve Turizm A.Ş bünyesine katılmıştır. DET DUBAİ olarak bilinen bu organizasyonun pazarlama ortaklığını üstlenmekten büyük heyecan duymaktayız.

Airep, DET’in bölgedeki ticari pazarlamasının geliştirilmesine ve operasyonelyönetimine liderlik edecek B2B ihtiyaçları için pazarda ana iletişim noktası olarak hizmet verecektir.

Dubai şehri, çoğu kişinin bildiği üzere geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dubai’de var olan her imkan aynı zamanda tüm misafirlerin unutulmaz deneyimler yaşamasını sağlar.

Dubai Ekonomi ve Turizm Organizasyonu, Dubai Emirliği’nin markalaşmasından, tanıtımından ve pazarlamasından sorumludur. Bu canlı şehri tanıtmak için özel sektör, kamu kuruluşları, turizm ve ticaret ortaklarıyla birlikte çalışır.

Dubai, TripAdvisor® Travellers’ Choice Awards ödüllerinde ikinci kez dünyanın 1 numaralı destinasyonu ödülünü almıştır. Bu sayede global anlamda en turistik şehir olma özelliğini kazanmıştır. Bu tanım, Dubai’nin yakın zamanda başlatılan Dubai Ekonomik Gündemi D33’ün turizm ve iş seyahatleri için dünyanın en fazla tercih ettiği en iyi üç şehrinden biri olma hedefini desteklemektedir.

Canlanma ve gelişme yolunda ilerlerken, şehrin sunduğu her şey hakkında sizinle daha fazlasını paylaşmayı heyecanla beklemekteyiz. Yaklaşan unutulmayacakhikayeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

DCTCM hakkında kısa bilgi:

Dubai Turizm ve Ticaret Pazarlama Kurumu (DTCCM), Dubai Emirliği’nin markalaşmasından, tanıtımından ve pazarlanmasından sorumludur. DCTCM, Dubai’nin dünya çapında önde gelen bir iş ve eğlence destinasyonu konumunu desteklemek için özel sektör ve kamu sektörü turizm ve ticaret ortaklarıyla çalışmaya kendini adamıştır. Departman, geniş bir izleyici kitlesinin ilgisini çekmek ve şehrin çeşitli turizm faaliyetleri, etkinlikleri ve eğlence portföyünü sergilemek ve aynı zamanda Dubai’de iş seyahatinde olanlar ve Emirlik’te ofis kuranlar için küresel bir iş merkezi olma rolünü desteklemek için uluslararası ofisler ağında faaliyet göstermektedir.

Facebook | Instagram | Twitter | YouTube | TripAdvisor

visitdubai@airep.com

Duyurular

Partnerlerimiz