WARSAW 5 YILDIZLI MERKEZİ OTELLERİMİZ

14.09.2021

REGENT WARSAW HOTEL

Bu lüks otel Varşova’nın merkezinde ağaçlarla çevrili Belwederska Bulvarı üzerinde yer almaktadır. Tarihi merkez, iş bölgesi ve diğer tarihi ve turistik mekanlara arabayla kolayca ulaşilabilmektedir. Otel şehrin muhteşem manzarasına sahip odalar sunmaktadır.

RADISSON COLLECTION

Varşova’nın iş bölgesinde yer alan zarif otel , şehrin çekici Eski kentinden, kültürel mekanlardan birkaç adım uzaklıktadır.

Modern etkinlik alanları , yerel geleneği kutlayan keyifli bir restoran ve canlı bir lobi bar ile Radisson Collection, Varşova’ya mükemmel bir giriş noktasıdır.

WARSAW MARRIOTT HOTEL

Marriott Warsaw oteli Varşova’nın kalbinde , merkez istasyonunun yanında , Golden Terrace alışveriş merkezine ve şehrin en ilginç turistik merkezlerine yakındır.

Bu otel şehir manzaralı zarif odalar sunmaktadır. Son teknoloji makinelerle donatılmış bir fitness merkezi , konukların masaj ve vücut bakımları ile kendilerini şımartabilecekleri bir SPA ve ısıtmalı kapalı bir yüzme havuzu bulunmaktadır.

Otelde konukların İtalyan, Asya veya Dünya mutfağı arasından seçim yapabilecekleri 4 restoran bulunmaktadır.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

groups@airep.com T: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey