DUBAİ VİZE BÖLÜMÜ 29 Nisan -17 Mayıs Tarihleri Arasında AÇIKTIR

28.04.2021

Değerli Acentemiz,


Tüm Türkiye’de tam kapanma üreci olan 29 Nisan 2021-17 Nisan 2021 tarihleri arasında Ramazan Bayramı günleri hariç olacak şekilde, Dubai vize bölümümüz açık olacak ve vize taleplerinizi almaya devam edecektir.

 

 Dubai Vizesi için gereken evraklar:

1. En az 6 ay geçerliliği olan pasaport kopyası (jpg ve 75 KB yi geçmeyecek şekilde orijinal evrakın taranmış hali) resimli sayfa yeterlidir.

2. Beyaz fonlu vesikalık resim (jpg formatında 45 KB yi geçmeyecek şekilde taranmış hali)

3. Uçak biletinin satın alınmış hali ve gidiş ve dönüş bilgisi, varsa otel rezervasyonu eğer otelde kalınmayacak ise kalınacak yerin adresi ve telefon numarası.

Önemli Not: Vize başvuruları seyahat tarihinden en az 7 iş günü öncesinde yapılmalıdır. (Dubai’de Cuma ve Cumartesi tatil günleridir)

Vize evrak listesi ve başvuru kuralları dönemsel olarak Birleşik Arap Emirlikleri Devleti’nin resmî duyurularına istinaden değişiklik gösterebilir.

Büyükelçilikler ve konsolosluklar, vize gereksinimlerini ve prosedürlerini önceden haber vermeksizin gerekli gördükleri şekilde revize etme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Airep Turizm ve Havacılık A.Ş Dubai vize başvuru temsilciliği, büyükelçilikler ve konsolosluklar tarafından belirlenen vize prosedürlerinde veya şartlarında yapılan herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir.

Son olarak, Airep Turizm ve Havacılık AŞ. Başvuru esnasında beyan edilen bilgilere dayanılarak vize başvurusunun kabul veya reddinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Vize ücretleri başvuru ret edildiğinde geri ödenmez.

Başvurunuzun yapılması için yukarıdaki evrakları eksiksiz ve istenilen jpg formatında vize@airep.com adresine göndermenizi rica ederiz.


Saygılarımızla.

groups@airep.com T: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey