United Airlines 07.09.2020

United Havayolları’ndan değişiklikler… Değişiklik ücretleri iptal…

United Havayolları’ndan değişiklikler...
Değişiklik ücretleri iptal...

United Havayolları olarak daha iyisi için büyük bir değişiklik yapıyoruz...Amerika Birleşik Devletleri’ne yapılacak yolculuklar için en kısa dönemde işleme konulmak üzere,değişiklik ücretlerini kaldırmaya karar verdik. U.S., Puerto Rico ve U.S. Virgin Islands’ayapılacak seyahatlerde bir çok ekonomive bütün Premium kabinleriçin değişiklik ücreti ödemek zorunda değilsiniz.

Aynı zamanda 31 Aralık 2020 tarihine kadar, yeni kesilen biletlerde istenildiği kadar değişiklik yapılabilir. Bu politika iç ve dış hattüm bilet tiplerinde ve 03 Mart 2020 tarihinden sonra kesilen biletlerde geçerli olacaktır.

Bu Ocak ayından başlamak üzere; bütün ücret tiplerini kapsayan biletli yolcularımızı stand-by olarak aynı gün uçma şansını tanıyan tek Amerikan havayolu olacağız. Buna ek olarak MileagePlus® Premier® üyelerimiz ücretsiz olarak daha erken uçuşlara değişiklik yapma esnekliğe sahip olabileceklerdir.

Sizlere tanımladığımız bu yeni opsiyonlarla, seyahatlerinizde değişiklik yapmak istediğiniz takdirde diğer Amerikan havayollarına göre daha çok esnekliğe sahip olacaksınız.

Daha fazla bilgi için united.com adresini ziyaret edebilir ve aşağıdaki video’yu izleyebilirsiniz.
 
 
Daha fazla bilgi için tıklayın

1. Basic Economy biletlerde değişiklik yapılamaz.
2. Aynı sınıftan alınması gerekmektedir eğer aynı sınıftan yer bulunamadığı takdirde ücret farkı uygulanacaktır. Yeni uçuş, daha önce planlananorijinal uçuşundan 24 saat içinde olmak durumundadır.
  United.com