hertz

Hertz Küresel İndirim Kampanyası 22 Eylül 2013 tarihine kadar uzatıldı!

Değerli Acentalarımız,

Hertz’in %33’lere varan  Küresel İndirimi 22 Eylül 2013 tarihine kadar uzatıldı. Bu cazip indirimden yararlanabilmek için rezervasyon sırasında CDP kodunun mutlaka girilmesi gerekmektedir. GDS’lerden veya online web sitesinden yapacağınız rezervasyonlarda 783494 CDP kodunu girerek %33’lere varan indirimlerle rezervasyon yapabilirsiniz.

Amadeus üzerinden araba kiralama rezervasyonu yapmak çok kolay!

Hertz indirimli ücretlerine, Amadeus üzerinden yapılan rezervasyonlarda aşağıdaki adımları takip ederek ulaşabilirsiniz:

1 - Amadeus platformunda "Car"(Araba) kutucuğuna tıklayınız.
2 - Açılan sayfada "Search" (Arama) bölümüne araba kiralama lokasyonu, tarihleri ve saat bilgilerini giriniz.  "Car Provider" kutucuğuna Hertz giriniz ve altta bulunan "More Search Options" yazısına tıklayınız.   
3 - More Options bölümünün altında “Discount Options” kısmında “Car Provider” kutucuğunda Hertz, “Discount Type” kutucuğunda CDP number işaretleyip “Code/Number” kutucuğuna 783494 numaralı kodu giriniz ve sayfanın sağ alt bölümündeki "Search" kutucuğuna tıklayınız.
4 - Açılan sayfada resimli araba modellerine ve fiyatlarına göre seçiminizi yapıp "Book" kutucuğunu işaretleyiniz. Karşınıza çıkan sayfada "Traveller Identification" bölümüne kiralayan kişinin isim bilgilerini girerek sağ alt bölümdeki "Send Reservation Request" kutucuğuna tıkladığınızda rezervasyon yapılmış olacak ve rezervasyon kodunu alacaksınız.
5 - Amadeus "Command Page" e geri döndüğünüzde "RT" girişini yaparsanız gerçekleştirdiğiniz araba rezervasyonunu görüntüleyebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için Hertz Uluslar arası Outbound GSA’ı  AiRep'i 0212 334 29 25/26 numaralı telefonlardan arayabilir veya hertz@airep.com adresline e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.
Airep Hertz Uluslararası Outbound GSA www.airep.com - hertz@airep.com
T: +90 212 334 29 25 - 26 / F: + 90 212 334 29 90