Emirates Holidays  
Emirates Holidays ile Sri Lanka (7 Gün / 6 Gece), Kişi başı 1,753EUR'dan başlayan ücretler.

Değerli Emirates Holidays dostları,

 

Aşağıda Emirates Holidays paketleri arasında muthis güzellikleriyle Sri Lanka'yı keşfetmeyi öneriyoruz. Gezilip görülecek yerleri ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Bu tur Sri Lanka’yı tam anlamıyla yaşamak isteyenler icin ideal bir turdur.  Sizi Kandy ve Nuwara Eliya’nin  tepe ülkesi,  450 - 2,400 metre deniz seviyesinden yüksek olan iç kesimdeki bölgeye götürüyoruz. Yala’daki vahşi hayat mabedinde duruyor ve Beruwela bulunan plajda tembellik yapiyoruz.

 

Gidilecek yerler ve program detayını aşağıda bulabilirsiniz:

  • Eski ve tarihi sehir Kandy
  • Çay tarlalariyla Nuwara Eliya
  • Vahşi hayat mabedi Yala

 

1.Gun: Colombo – Kandy Colombo Bandaranayake International Havalimanina varis ve Kandy’deki otele transfer. Peradeniya’nin botanik bahçelerini keşfediyor, mücevher fabrikalarını, el sanatları merkezini ve batik fabrikasını ziyaret ediyoruz. Daha sonra Tooth of Lord Buddha Tapinağını ziyaret ederek geleneksel kültürel şovun keyfini çıkardıktan sonra otelimize dönüyoruz. Gece konaklama Kandy’de.

 

2.Gun: Nuwara Eliya Nuwara Eliya üzerinden, manzaralı dağ yolunda ilerliyoruz ve bir çay fabrikasını ziyaret ediyoruz. Gece konaklama Nuwara Eliya’da. 

 

3.Gun: Nuwara Eliya Bazi vahşi hayvanları doğal ortamlarında görebilme fırsatını bulabileceğiniz, adanın en büyük vahşi hayat mabedine, Yala’daki National Park’a gidiyoruz. Gece konaklama Yala’da.

 

4.Gun: Beruwela/Bentota Kahvaltıdan sonra, son birkaç yıl içinde muazzam gelişmeler gösteren streç plaj Beruwela / Bentota’ya gidiyoruz. Gece konaklama Beruwela/Bentota’da.

5.Gun: Beruwela/Bentota Bu gün rahatlamanız ve plajın keyfini çıkarmanız için serbest zaman olarak bırakılmıstır. Gece konaklama Beruwela/Bentota’da.

6.Gun: Beruwela/Bentota – Colombo Colombo’ya dogru yola çıkıyoruz. Otele check-in yapmadan once Colombo şehir turunu tamamlıyoruz. Gece konaklama Colombo’da.

7.Gun:  Colombo Dönüş uçuşu icin Colombo Bandaranayake International Havaalanına transfer.

 

Detaylı bilgi ve diğer seçenekler için lütfen seyahat acentanızı veya 0212 334 2925 numaralı telefondan Emirates Holidays Türkiye ofisi AiRep'i arayınız ya da info@tr.emiratesholidays.com adresine email yollayınız.

 

Saygılarımızla,

 

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş

 

Airep © 2012 Emirates Holidays All Rights Reserved
www.airep.com - info@tr.emiratesholidays.com - T: +90 212 334 29 25 - F: + 90 212 334 29 90