Emirates Holidays ile büyük tatil indirimi 4. Hafta
Değerli İş Ortağımız,

Bu yaz Emirates Holidays ile hem tasarruf edin, hem de Büyük Yaz İndiriminin keyfini sürün. Ödüllü havayolu Emirates ile uçup, size sunulan fevkalade otel seçeneklerinden faydalanmanızı tavsiye ediyoruz;

-ücretsiz oda upgrade’i
-ücretsiz yemek
-SPA kullanımında indirim
-çocuklar için konaklama

Ayrıca, Skywards üyeleri ek %20 bonus Skywards mili kazanacaktır.
 
JW Marriott Marquis Dubai (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda; Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden % 50’ye varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve odaya ilave 1 yatak konulmaktadır.. Saat 08:00’den itibaren erken check-in olanağınız mevcuttur. Family Oda tipi; 1 Deluxe köşe suit oda ile 1 Deluxe odanın bağlantılı kombinasyonudur. Bu oda kategorisi 4 yetişkin ve 2 çocuk için uygundur. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Kişi başı 910 USD’dan başlayan fiyatlarla.

Bu fiyat; Deluxe odada kahvaltı dahil 3 gece konaklama ve havaalanı - otel - havaalanı transferlerini içermektedir ayrıca bu fiyata Dubai park ve tesislerine ücretsiz bilet verilmektedir.

Seyahat tarihleri: 04 Haziran - 30 Eylül 2018 arasında olmalıdır. 30 Haziran 2018’e kadar rezervasyonunuzu oluşturmanız gerekmektedir.

 
The Westin Dubai, Al Habtoor City (5*)

tasarruf edebilirsiniz. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve odaya ilave 1 yatak konulmaktadır. 4 gece kalarak ama 3 gece ödeyerek konaklayabilirsiniz. Bir üst sınıf kategorisine up-grade garantisi verilmektedir. 24 saat check-in olanağı vardır. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Kişi başı 900 USD’den başlayan fiyatlarla.

Fiyat; kahvaltı dahil Deluxe odada 4 gecelik konaklamayı içermektedir.

Seyahat tarihi: 04 Haziran - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında olmalıdır. En geç 30 Haziran 2018’e kadar rezervasyonun yapılması gerekmektedir.

 
W Dubai, Al Habtoor City (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden % 50’e varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve odaya ilave 1 yatak konulmaktadır. 4 gece konaklayıp 3 gece ödeme fırsatından yararlanabilirsiniz.

Kişi başı 915 USD’den başlayan fiyatlarla.

Fiyat kahvaltı dahil Spectacular odada 4 gecelik konaklamayı içermektedir.

Seyahat tarihi: 04 Haziran - 30 Eylül 2018 tarihleri arasında olmalıdır. Rezervasyonların 30 Haziran 2018 tarihinden önce yapılması gerekmektedir.

24 saat check-in olanağı vardır. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

 
Sofitel Dubai Jumeirah Beach (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda, Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden % 50’e varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmamaktadır. Ayrıca size özel yarım e tam pansiyon konaklama ücretlerinden yararlanabilirsiniz.Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Kişi başı 1311 USD’den başlayan fiyatlarla.

Fiyat; kahvaltı dahil Superior odada 3 gecelik konaklamayı içermektedir.

Seyahat tarihi: 01 Haziran - 15 Eylül 2018 arasında olmalıdır. 31 Temmuz 2018’den önce rezervasyonun yapılması gerekmektedir.

 
Atlantis The Palm (5*)
En az 3 gece konaklamalarınızda Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden % 50’e varan oranda tasarruf edebilirsiniz. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmamaktadır ve odaya ilave 1 yatak konulmaktadır. Ayrıca çocuklar da dahil olmak üzere tam pansiyon konaklamaya ücretsiz up-grade olanağı vardır. Aquaventure Waterpark ve Lost Chambers Aquarium 'a ücretsiz ve sınırsız giriş. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Kişi başı 1225 USD’den başlayan fiyatlarla.

Fiyat, yarım pansiyon olup Ocean Deluxe odada 3 gece konaklamayı içermektedir.

Seyahat tarihi: 13 Mayıs - 29 Eylül 2018 arasında olmalıdır.

 
Pakete dahil olanlar:
Emirates ile gidiş dönüş Dubai biletiniz.
Konaklama, yukarda belirtilen yemekler, havalanı - otel - havaalanı transferleri, oda vergisi, servis bedelleri ve 2 kişilik odada kişi başi konaklama.
 
Daha fazla bilgi, teklif ve rezervasyon işlemleri için Emirates Holidays Türkiye Temsilcisi AiRep’i 0212 334 29 25 numaralı telefondan arayabilir veya info@tr.emiratesholidays.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
© 2019 Emirates Holidays