Emirates Holidays ile büyük tatil indirimi 2. Hafta
Değerli İş Ortağımız,
Bu yaz Emirates Holidays ile hem tasarruf edin, hem de Büyük Yaz İndiriminin keyfini sürün. Ödüllü havayolu Emirates ile uçup size sunulan fevkalade otel seçeneklerinden faydalanın:

-ücretsiz oda upgrade’i
-ücretsiz yemek
-SPA kullanımında indirim
-çocuklar için konaklama

Ayrıca, Skywards üyeleri ek %20 bonus Skywards mili kazanacaktır.
 
BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ OTELLERİ
 

JW Marriott Marquis Dubai (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda, Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden % 50’e kadar tasarruf edin. Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmayacaktır ve odaya ilave 1 yatak konulacaktır. Saat 08:00 itibarı ile erken check-in olanağınız mevcuttur. Köşe süit oda kategorisi 4 yetişkin ve 2 çocuk için son derece uygundur. Ayrıca, Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Fiyatlar, kişi başı 910 USD.den başlamaktadır.

Bu fiyat deluxe odada kahvaltı dahil 3 gece konaklama, Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti ve havaalanı-otel-havaalanı transferlerini içermektedir. Ayrıca, bu fiyata Dubai park ve tesislerine ücretsiz ziyaret ve giriş bileti verilmektedir.

Konaklama tarihleri 04 Haziran - 30 Eylül 2018 olmalıdır. 30 Haziran 2018 tarihine kadar rezervasyonun yapılması gerekmektedir.

 
The H Dubai (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden %40’a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz. Deluxe odadan Premium odaya ve Executive suitten Diplomatik suit odaya garanti upgrade olanağı vardır.16 yaşından küçük ailesi ile konaklayan 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmayacak ve odaya ilave bir yatak konulacaktır.

Sabah saat 09:00 itibarıyla erken check-in olanağı. Yiyecek / içecekler ve Spa terapilerinde %20 indirim verilmektedir. Sadece Moombai & Co. Restaurant 'ta yemek için %50 indirim. Le Mer Beach ve Dubai Outlet Mall 'a ücretsiz servis hizmeti vardır. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Fiyatlar kişi başı 915 USD.den başlamaktadır.

Fiyata; Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti, oda-kahvaltı 3 gece konaklama ve havaalanı-otel-havaalanı transferler dahil olup, Dubai Parks & Resorts tesislerine ücretsiz bilet içermektedir

Konaklama tarihleri 01 Mayıs -15 Eylül 2018 arasında olmalıdır.

 

The Oberoi Dubai (5*)

En az 3 gece konaklamalarınızda Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden %50’e kadar tasarruf edebilirsiniz. Deluxe City View odadan Luxury Pool View odaya up-grade garantisi verilmektedir.
Ailesiyle konaklayan 12 yaşından küçük 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmayacaktır ve odaya ilave 1 yatak konulacaktır.
Ananta ve Nine7 One Restoranlarında ve 5 gece konaklamalarda; 1 ücretsiz yemek ve sadece alkolsüz içecekler sunulmaktadır. Bir SPA tedavisi satın alırsanız, ikinci tedavi ücretsizdir. Ayrıca, 24 saat ücretsiz oda servisi, oda içi özel Check-in ve Dubai Mall 'a ücretsiz servis hizmeti verilmektedir. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Fiyatlar kişi başı 970 USD.den başlamaktadır.

Fiyata; Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti, oda-kahvaltı 3 gece konaklama ve havaalanı-otel-havaalanı transferler dahil olup, Dubai Parks & Resorts tesislerine ücretsiz bilet içermektedir.

Konaklama tarihleri 15 Mayıs - 30 Ağustos 2018 arasında olmalıdır.

 

Ramada Plaza Jumeirah Beach (4*)

En az 3 gece konaklamalarınızda Emirates Holidays özel teklif tatil paketinden %50’e kadar tasarruf edin. Deluxe Studio oda tipiden Executive odaya ücretsiz up-grade olanağı vardır. Ayrıca diğer özel olanaklarınız: Executive Lounge’a ücretsiz giriş, havaalanı - otel - havaalanı transferleriniz pakete dahildir. Ücretsiz öğleden sonrası snack.leri, alkolsüz içecekler, çay, kahve, Tapas & fingerda happy hour, Girişte size ücretsiz özel plaj çantası ve meyve sepeti verilmektedir.
16 yaşından küçük ailesi ile konaklayan 2 çocuk için herhangi bir ücret alınmayacak ve odaya ilave bir yatak konulacaktır. Wi-Fi kullanımı ücretsizdir.

Fiyatlar kişi başı 915 USD’den başlamaktadır.

Fiyata; Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti, kahvaltı ve havaalanı-otel-havaalanı transferleri dahil executive odada 3 gece konaklama ve de Dubai Parks & Resorts tesislerine ücretsiz giriş bileti içermektedir.

Konaklama tarihi 01 Haziran - 30 Eylül 2018 arasında olmaktadır. Rezervasyonların 30 Haziran 2018 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

 
DÜNYADAKİ FARKLI TEKLİFLER
 
Siam Kempinski Hotel Bangkok, Thailand

En az 3 gece rezervasyon yaptırın ve indirimli oda fiyatlarından yararlanın.

Fiyatlar kişi başı 1.460 USD’den başlamaktadır.

Fiyata; Superior odada 3 gece konaklama, Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti ve özel araba ile havaalanı-otel-havaalanı transferlerini içermektedir.

Seyahat tarihi 21 Ekim 2018’e kadar olmalıdır.

 

The Kee Resort & Spa, Patong (4*), Thailand

En az 3 gece rezervasyon yaparsanız; oda fiyatlarında %20 indirim ve Deluxe Havuz Manzaralı Odada ücretsiz oda upgrade’i hakkı kazanabilirsiniz.

Fiyatlar kişi başı 1.380 USD’den başlamaktadır.

Fiyata; Deluxe odada 3 gece konaklama, Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti ve özel araba ile havaalanı-otel-havaalanı transferlerini içermektedir.

Seyahat tarihi 31 Temmuz 2018’e kadar olmalıdır.

 
JA Manafaru (5*) Maldives

En az 3 gece rezervasyon yaparsanız, oda fiyatlarında % 50 indirim kazanabilirsiniz. Ailesi ile birlikte konaklayan 2 çocuk ücretsizdir.

Fiyatlar kişi başı 2780 USD’den başlamaktadır.

Fiyata; Emirates ile gidiş-dönüş uçak bileti, kahvaltı dahil özel havuzlu Beach Bungalow’da 3 gece konaklama ve tesise özel uçak transferi dahildir.

Seyahat tarihi 31 Ağustos 2018’e kadardır.

 

The H Resort Beau Vallon Beach Seychelles (5*)

En az 3 gece rezervasyon yaptırırsanız, indirimli oda fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Fiyatlar kişi başı 2.300 USD’den başlamaktadır.

Fiyata; Emirates ile gidiş-dönüş bieti, kahvaltı dahil Junior Suit’te 3 gece konaklama ve tesise özel araba transferini içermektedir.

Seyahat tarihi 30 Eylül 2018 tarihine kadardır.

 
Daha fazla bilgi, teklif ve rezervasyon işlemleri için Emirates Holidays Türkiye Temsilcisi AiRep’i 0212 334 29 25 numaralı telefondan arayabilir veya info@tr.emiratesholidays.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
© 2019 Emirates Holidays