DUBAİ ALIŞVERİŞ FESTİVALİ 26 ARALIK 2017 – 27 OCAK 2018
Dubai Alışveriş Festivali; bu yıl çok farklı aktivitelere, konserlere, gösterilere, müzikallere, moda etkinliklerine ve büyük çapta indirimlere ev sahipliği yapacaktır.

Burj parkta bulununan OTB pazarında en son trendleri, dünya çapında ünlü markalara ait ürünleri satın alma olanağı bulabileceksiniz. Yolcularımız bu yıl Dubai’deki eğlence ve alışverişin tadını, avantajlı Emirates Holidays paketleri ile çıkartabileceklerdir.

Market Outside The Box - Outdoor Shopping
Burj Parkta bulunan OTB pazarında 80 den fazla yerli ve yabancı markayı ve ürünü açık hava pazarında gezinirken, görüp, satınalma olanağının yanı sıra, müzik, drama ve birçok canlı performansı izleyebilirsiniz.

Fashiontainment - Pop-up fashion
Fashiontaintment sayesinde sadece alışveriş değil ünlü markaların mağazalarında canlı defileler izleme şansını yakalayabilirsiniz.

Dazzling fireworks - Catch the show
Her haftasonu,Global Village, The Beach JBR ve Dubai Creek’te yapılacak havai fişek gösterileri Dubai’nin gece hayatını görmeniz ,için ayrıca bir fırsat olacaktır.
 

Rove Trade Centre, 3*

Bu otel şehrin en aktif iş merkezlerinin kesiştiği noktada bulunmaktadır. Eski ve Yeni Dubai’nin birleştiği noktada yeralan Rove Trade Center, Dubai Mall, City Walk ve Burj Khalifa gibi Dubai’nin seçkin bölgelerine arabayla çok yakın mesafededir.

 
JW Marriott Hotel Dubai, 4*

Bu ödüllü 4 yıldızlı şehir oteli aynı zamanda sahile de yakınlığıyla misafirler tarafından tercih edilen bir oteldir. Çatı katındaki eşsiz havuzu, Fitness Merkezi restoranları ve birçok alışveriş merkezine yakınlığı nedeniyle tercih edilmektedir.

 

Grand Hyatt Dubai, 5*

Bu beş yıldızlı otel Dubai Creek bölgesinde bulunmaktadır. Büyük bir alana yayılmış olan Hyatt zincirine ait bu otelde; çeşitli yüzme havuzları, çiçek bahçeleri ve dünya lezzetlerinin bulunduğu birçok özel özel restoranlarıyla tam bir aile otelidir.

 
Paketlerimize dahil olanlar: Emirates Havayolu ile Ekonomi sınıfı gidiş-dönüş uçak biletleri, konaklama, yukarıda belirtilen şekilde yemek planı, oda vergisi, hizmet bedeli, havaalanı vergisi.
 
Daha fazla bilgi, teklif ve rezervasyon işlemleri için Emirates Holidays Türkiye Temsilcisi AiRep’i 0212 334 29 25 numaralı telefondan arayabilir veya info@tr.emiratesholidays.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.
© 2019 Emirates Holidays