Crystal Cruises
http://www.crystalcruises.com/

Crystal Cruises

Nippon Yusen Kaisha ilk gemilerini denize indirdiğinde yıl 1885 idi. Bugün kısaca NYK Line olarak bilinen Nippon Yusen Kaisha, sadece Crystal Cruise’un ebeveyni degil aynı zamanda dünyanın en büyük gemi şirketlerinden biridir. Merkezi Tokyo’da bulunan ve filosunda 800 den fazla gemi bulunan NYK Line, Crystal Cruise’u 1988 yılında kurdu. Crystal Symphony ve Crystal Serenity isimleriyle filosunda 2 gemi bulunduran Crystal Cruises, 2002 yılında en iyi “spa” ve “menü” süne sahip gemi ve 2004 yılında da “Traveler Leisure Readers” tarafından “Dünyanın en iyi servisini veren gemi şirketi” olarak ödüllendirildi.

Yürüyüş ve koşular için tasarlanmış 360 derece manzaralı, tik ağacıyla döşeli “Açık hava gezinti güvertesi”, gün boyunca ücretsiz, kahve, çay, serinletici içecek ve sandviç servisinin yapıldığı “The Bistro Kafe-Bar”, akşam üzeri ve akşamları olmak üzere günde iki defa, vizyona yeni giren filmlerin gösterildiği “Hollywood Theatre”, mini Baccarat, rulet, 100 ü aşkın slot makinaları ve diğer tüm Las Vegas oyunlarının bulunduğu “Caesars Palace at Sea”, Yamaha piyano derslerini, yabancı dil eğitimlerini ve sertifikalı seminer programlarını uygulayan “Creative Learning Institute” Crystal Cruises’ın her yıl “En İyi” seçilmesindeki faktörlerden sadece bazıları.

İki yüzme havuzu, tenis kortları, spor alanları ve golf parkurları, gününüzü spor yaparak geçirebilmeniz için eşsiz imkanlar sağlar. Ödül kazanmış “Spa” Feng Shui’de masaj yaptırabilir, enerji toplayabilirsiniz. Ya da sadece güvertede kitap okuyarak “derin mavilerin” huzurlu atmosferine kendinizi bırakabilirsiniz.

Değişik restoran ve Kafe-barlarında tercih ettiğiniz menüleri tadabilir, ödül sahibi Şef Nobu Matsuhisa’nın Japon mutfağında Sushi’yi deneyebilirsiniz. Yaklaşık 20.000 şişelik mahzende 150 yi aşkın şarap seçenekleri bulunmaktadır. California ve Fransız şaraplarının yanı sıra, Italyan, Avusturya, Şili ve Avustralya özel şaraplarınında tadına bakabilirsiniz.

Crystal Symphony; 1995 yılında inşa edilmiştir. Geniş spor ve dinlenme alanları vee Ceasers Palace @ Sea Casino’su ile en çok tercih edilen gemilerdendir.

Crystal Serenity; 2003 yılında inşa edilmiştir ve 1080 yolcu kapasitesine sahiptir. Kabinlerinin % 85’inde özel veranda bulunmaktadır.

Crystal Cruises 2016‘da Crystal River Cruises programlarına başlayacaktır. İlk olarak Temmuz 2016’da Crystal Mozart ve daha sonra 2017 yılında Crystal Debussy Crystal Bach Crystal Ravel ve Crystal Machler seferlerine başlayacaktır.

Buna ek olarak Crystal Cruises 2015 yılının sonunda 62 yolcu kapasiteli CRYSTAL YACHT - CRYSTAL ESPRIT Hint Okyanusu programlarına başlayacaktır.

Crystal Cruises seyahatleri için belirlenen fiyatlar, iki kişilik kabinlerde kişi başı ücretleridir. Fiyatlara tam pansyon konaklama alkollü/alkolsüz tüm içecekler, personel bahşişleri ve liman vergileri dahildir.

Crystal River Cruises gemilerinde fiyatlara tam pansiyon konaklama alkollü alkolsüz tüm içecekler bazı kara turları ücretsiz WIFI havaalanı transferleri personel bahşişleri ve liman vergileri dahildir.

Gemi Adı Yapım Uzunluk Kabin Yolcu Kat Personel
Symphony 1995 238 m 470 940 9 545
Serenity 2003 250 m 540 1080 10 655

BROŞÜRLER

Gizlilik Politikası | Çerez Kullanımı
info@cruiserep.com.tr - T: +90 212 334 29 00 - F: +90 212 334 29 90
A: Mete Caddesi No: 18/1 34437 Taksim İstanbul TÜRKİYE