Hakkımızda

CruiseRep, 2004 yılından bu yana AiRep’in bir markası olarak faaliyetini sürdürmektedir. CruiseRep ağırlıklı olarak 6 yıldızlı gemilerin temsilciliğini yapmaktadır. Bunlar sırasıyla Amadeus Waterways, Compagnie du Ponant, Crystal Cruises, Oceania Cruises, Regent Seven Seas Cruises, SeaDream Yacht Club, Silversea, Star Clippers ve The Yachts of Seabourn’dur.

Seyahat edecek kişilerin talepleri doğrultusunda kişiye özel programlar hazırlanmaktadır. Viking Line hem yolcu hem araç taşıyan bir gemi firmasıdır. DFDS ise Kuzey Denizinde operasyonlarını gerçekleştirir. En popular programı Cophenhag Oslo arasındaki seferleridir. Ayrıca da Celebrity Cruises, Costa Cruises, Cunard, Disney Cruises, MSC, NCL,Princess Cruises ve Royal Carabiean Cruises firmalarının da paketlerini satmaktadır.

Taksim'in tam merkezinde bulunan Merkez Ofisimiz, Viking şirketler grubuna ait olan 7 katlı Ovalar Apartmanının 1. katında gemiler için satış hizmetlerini sürdürmektedir. Mete Caddesi, 18 Numarada bulunan ofisimiz, Taksim Gezi Parkının karşısında, İstanbul İnter-Continental, Hyatt Regency ve Marmara Otellerine birkaç dakika, İstanbul Hilton Oteline de yine yürüme mesafesindedir.

Konusunda uzman ekibimiz, dürüst ve titiz çalışma anlayışımız ve hizmet kalitemiz ile her geçen gün daha da büyüyen şirketimiz, Türkiye'nin en büyük ve en tercih edilen temsilcilik firması olmanın gururunu yaşamaktadır.

Gizlilik Politikası | Çerez Kullanımı
info@cruiserep.com.tr - T: +90 212 334 29 00 - F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey