Bülten Kasım 2022
07.11.2022
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Hepsi bir arada...

       

AiRep’in hayatınızı kolaylaştıran temsilcilikleri, yeni sezon gelişmeleri ve güncel ücretleriyle sizlere hizmet vermek için hazırdır.

HERTZ YURTDIŞI ARAÇ KİRALAMA TEMSİLCİLİĞİ

HERTZ ‘HADİ GİDELİM’ DİYOR

Yurtdışında kiralayacağınız tüm araçlara en uygun fiyata SUPER COVER satın alabilirsiniz.
Super Cover araç kiralamayı güvenle gerçekleştirmenize yardım eden tam hasar ve hırsızlık sigortasıdır. Araç kiralamak artık Super Cover sayesinde rahat, güvenli ve problemsiz olarak yapılıyor. Tüm Avrupa’da Orta Doğu ve Balkanlar’da araçlarınızı kiralarken mutlaka Super Cover isteyin ve sözleşmenize ekletin. Ofisimizden Super Cover sigortalı araç fiyatlarını özel indirimiyle kiralama fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Hadi Gidelim, hiç tereddüt etmeden yurtdışında araç kiralamanızı yapalım, Hertz ile nereye isterseniz güvenle yola koyulabilmenin keyfini çıkartın. En uygun fiyatalar için aşağıdaki iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz

DUBAİ VİZESİ

Airep’in Dubai Vize Temsilciliği sayesinde hızlı bir şekilde vize taleplerinizi alıp sonuçlandırmaktayız.

Dubai vizesi hem uygun fiyatlı olup hem de kolay başvurusu sayesinde en hızlı elde edilen vizedir. Evrak olarak sadece 6 ay geçerliliği olan pasaport ile bir vesikalık resim yeterli olmaktadır.
Dubai vizesi başvurularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MARHABA

Dubai seyahatinizi planalarken sizi güvenle körükten alıp aracınıza kadar taşıyacak olan pasaport kontrolde hızlı geçiş valiz alımında yardım edecek MARHABA servisini mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.
Bronz, Silver ve Gold olarak üç kategorisi bulunan karşılama servisi için detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dubai seyahatinizi anlam katacak konforu size yaşatmayı çok isteriz.

Otel rezervasyonunuzun yansıra karşılama servisi ‘MARHABA’ için bizimle iletişime geçmenizi bekleriz.

AL JADDAF ROTANA DUBAI

3 yıldızlı otel, Al Jaddaf Rotana Dubai, Al Wasl Futbol Kulübü, Dubai Alışveriş Merkezi, Dubai Festival Şehri ve Dubai Uluslararası Havaalanı’nın yakınındadır.

Yakın zamanda yenilenmi olan uygun ücretler sahip olan otel, en son oda teknolojisi ile donanmış 328 modern ve şık odaya sahiptir.

Rezervasyon ve ücret için Airep Otel Departmanı ile irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat numaramız 0212 334 29 25 - 26, gte@airep.com

Whatsapp 05423582167 veya 05423582130

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

gte@airep.com T: +90 212 334 29 25-26 F: +90 212 334 29 90
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey