Emirates Holidays ile seyahat etmeninin ayrıcalıkları:

Mükemmel tatil seçenekleri:

Emirates Holidays olarak biz inanıyoruz ki tatilinizin her parçası kolay ve eğlenceli olmalıdır. Emirates Holidays yolcuları seyahatlerini güvenle yapar, çünkü bilirler ki tüm destinasyonlar büyük zaman harcanarak ziyaret edilir, oteller denetlenir, geziler değerlendirilir ve yerel temsilcileri atanır; böylece emin olabilirsiniz ki tatiliniz güvenle ve profesyonellikle organize edilmektedir.

Esnek ve güvenilir tarifeli uçuşlar:

Uluslararası uçuşlarımızın çoğu, olağanüstü yüksek kalitedeki hizmeti ile 300'den fazla uluslararası ödül kazanan Emirates Havayolları ile yapılmaktadır. Emirates Havayolları’nın uçuşu bulunmayan yerler arasında yolculuk eden yolcularımızın gereksinimlerini en iyi şekilde karşılamak için, kalkış saatleriyle en iyi bağlantıyı veren taşıyıcı havayolu seçilir.  

Ulaşılan noktada karşılama servisi:

Neredeyse tüm uçuş noktalarımızda ayarlayabileceğimiz havaalanında karşılama servisi için, yardımsever ve samimi çalışanlarıyla yerel iş ortaklarımız size yardımcı olmak için hazır bulunmaktadır. Bu isteğe bağlı bir hizmettir ve rezervasyon sırasında talep edilmelidir.

Özel araba ile transfer:

Varış yerinizde karşılama hizmetimizin yanı sıra, birçok destinasyonda, havaalanından otele koç eşliğinde transferlerimiz yapılmaktadır. Bu sadece kendi kullanımınız için özel bir araca upgrade de olabilir ve rezervasyon sırasında talep edilebilir.

İhtiyac anında yardım desteği:

Yurtdışında çalıştığımız şirketler, sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek özellikte olması için özenle seçilmektedir. Konaklamanız süresince herhangi bir yardım veya bilgiye gereksinim duyarsanız tek yapmanız gereken telefon açmak –neredeyse tüm destinasyonlarda 24 saat hizmet sunmaktayız.

Varış yerinizde rakipsiz hizmet standartları:

Emirates Holidays devam eden başarısı ile otel konaklama, turlar ve diğer hizmetleri rekabetçi fiyatlarla sunmayı garanti etmektedir. Ama biz gerçek gücümüzü, siz oradayken rakipsiz hizmet standartları ve yardım sağlayacak olan yerel temsilcilerimiz ile kurduğumuz çok yakın ilişkilerden almaktayız.

Self-drive ve Fly-drive Tatiller:

Tüm önceden planlanmış self-drive yolculuk planı, ön rezervasyonlu konaklama, güzergah önerileri, dönüş uçak bileti, ve araba kiralama seçeneklerinin içinde bulunduğu uygun bir programla, sizin seçtiğiniz destinasyonları kendi hızınıza göre keşfetmenize olanak sağlar. Bazı destinasyonlarda size aynı esnekliği veren ancak araba sürüşünü yerel uzmana bıraktığımız özel şoför kullanımında turlar sunuyoruz.  

Konaklama:

Hizmet mükemmelliği, birinci sınıf imkanlar ve egzotik yerler, Emirates Holidays konaklama seçeneklerinin ayırıcı özelliklerindendir. Sunduğumuz tüm oteller, suitler, konutlar, country tarzı evler, resort ve localar tatilcilerin gereksinimlerini karşıladığından emin olmak için denetlenmektedir. Otel derecelendirme sistemleri bir ülkeden diğerine değişiklik gösterebildiği için biz kendi standartlarımızı oluşturduk. Yaygın sabit değerler ve Uluslararası karşılaştırmalara bağlı olarak, destinasyonunuzun Orta Doğu, Afrika, Hint Okyanusu, Asya, Avustralya, Avrupa veya Amerika olmasını ayırmadan karşılaştırma yapmanızın mümkün olmasını sağlar.

Emirates Ortak Otelleri:

Bizim konaklama seçeneklerimizin içindeki birçok destinasyonda Emirates Ortak Oteli bulacaksınız. Bu prestijli özellikleri ile konutlarımız, hem iş hem de tatil amaçlı seyahatler için merkezi bir konumda bulunur ve yüksek standartlarda konaklama ve hizmet, çeşitli spor ve eğlence tesisleri ve mükemmel yemek seçenekleri sunmaktadır.