02.06.2023
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

DET Dubai Ekonomi ve Turizm Temsilciliği

Airep Turizm ve Havacılık AŞ ‘nin yeni ürününü tanıtıyoruz.

DET Dubai Ekonomi ve Turizm Temsilciliği.

Değerli İş Ortaklarımız,

Dubai Ekonomi ve Turizm isimli yeni iş ortağımız resmi olarak Airep Havacılık ve Turizm A.Ş bünyesine katılmıştır. DET DUBAİ olarak bilinen bu organizasyonun pazarlama ortaklığını üstlenmekten büyük heyecan duymaktayız.

Airep, DET’in bölgedeki ticari pazarlamasının geliştirilmesine ve operasyonel yönetimine liderlik edecek B2B ihtiyaçları için pazarda ana iletişim noktası olarak hizmet verecektir.

Dubai şehri, çoğu kişinin bildiği üzere geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Dubai’de var olan her imkân aynı zamanda tüm misafirlerin unutulmaz deneyimler yaşamasını sağlar.

Dubai Ekonomi ve Turizm Organizasyonu, Dubai Emirliği’nin markalaşmasından, tanıtımından ve pazarlamasından sorumludur. Bu canlı şehri tanıtmak için özel sektör, kamu kuruluşları, turizm ve ticaret ortaklarıyla birlikte çalışır.

Dubai, TripAdvisorⓇ Travellers’ Choice Awards ödüllerinde ikinci kez dünyanın 1 numaralı destinasyonu ödülünü almıştır. Bu sayede global anlamda en turistik şehir olma özelliğini kazanmıştır. Bu tanım, Dubai’nin yakın zamanda başlatılan Dubai Ekonomik Gündemi D33’ün turizm ve iş seyahatleri için dünyanın en fazla tercih ettiği en iyi üç şehrinden biri olma hedefini desteklemektedir.

Canlanma ve gelişme yolunda ilerlerken, şehrin sunduğu her şey hakkında sizinle daha fazlasını paylaşmayı heyecanla beklemekteyiz. Yaklaşan unutulmayacak hikâyeleriniz için lütfen bizimle iletişime geçin, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Lütfen aşağıdaki linki ziyaret etmenizi rica ederiz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saygılarımızla

https://www.visitdubai.com/tr/


T: +90 212 334 29 26
F: + 90 212 334 29 90

https://navi-cms.s3.amazonaws.com/ikonsol/img/socials/whatsapp.png https://navi-cms.s3.amazonaws.com/ikonsol/img/socials/facebook.png https://navi-cms.s3.amazonaws.com/ikonsol/img/socials/instagram.png https://navi-cms.s3.amazonaws.com/ikonsol/img/socials/linkedin.png

visitdubai@airep.com T: +90 212 334 29 90 WhatsApp: +905423582167 / +905423582130
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey