PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Thai Havayolları Konforunu Siz de Yaşayın !

Değerli Acentelerimiz,

Konforlu ve özenli servisi ile ‘’İpek gibi uçuran havayolu ‘’ sloganı ile tanınan Tayland’ın milli havayolu ile zerafetin keyfini siz de yaşayın.

Uçuş ağı :

İç hatlarda 10 destinasyon, dış hatlarda ise 64 farklı destinasyona uçuş gerçekleştiren Thai  Havayolları  Uzak Doğu’yu dünyaya bağlamaktadır.

Uçuş öncesi ve uçuş sonrası :

Dünya üzerinde 70’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Thai Havayolları  yolcularına uçuş öncesi ve uçuş sırasında gerçek konforu yaşatmaktadır. Uçuş öncesinde yolcularını özel yolcu salonlarında misafir eden havayolu, uçak içerisinde ise otel konforu sunmaktadır.

Royal First Class, Royal Silk Class ve Economy Class olmak üzere üç farklı kabinde hizmet veren Thai Havayolları;  genç uçak filosu, uçak içi eğlence sistemleri ve dünya mutfağından sunduğu  eşsiz lezzetler ile yolcularına bulutların üzerinde lüks bir restaurant keyfi sunmaktadır.

Thai Havayolları hakkında diğer bilgiler ve özel fiyatlar hakkında detaylı bilgi  için 0212 334 29 31 numaralı telefondan ofisimiz ile irtibata geçebilir veya emre@airep.com  ve groups@airep.com  adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

info@airep.com T: +90 212 334 29 41-51 F: +90 212 334 29 90 A: Mete Caddesi No: 18/1 34437 Taksim İstanbul TÜRKİYE