PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Scandinavian Havayolları'nda Yeni Servis Anlayışı: SAS GO ve SAS PLUS

Değerli Airep dostları,

SAS Havayolları, sunduğu hizmetlerde yeni bir servis anlayışı benimsiyor. Yapılan değişikliklerle ilgili detaylı bilgi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur:

SAS Havayolları, Ekonomi ve Business mevcut hizmet sınıfları yerine, iki yepyeni alternatif sunan yeni bir hizmet anlayışı başlatıyor: SAS Go çok şeye sahip olmak isteyen müşteriler için ve SAS Plus daha da fazlasına sahip olmak isteyen müşteriler için. Bu yeni konsept müşterilerimiz ile yakın ilişkilerle oluşturulmuş olup yeni ve geliştirilmiş uçak içi hizmet anlayışını içermektedir.

Kıtalararası uçuşlarımızda Ekonomi hizmetimiz SAS Go ismiyle,  Ekonomi Ekstra hizmetimiz SAS Plus ve Business hizmetimiz SAS Business ismiyle değiştiriliyor.

SAS Go hizmetimize serbest bagaj hakkı dahil olup herhangi bir ekstra ücret alınmaz, uçak içi çay veya kahve ikramı, mobil chek-in servisinin yanı sıra bir çok hizmet içermektedir. SAS Plus iki serbest bagaj hakkına sahiptir ve ekstra bir ücret ödenmez, SAS Fast Track ile lounge erişimi, uçak içi yemek ve içeceklerin yanı sıra iki kat EuroBonus puanı içerir; tüm bu servisler SAS Go servisinin sunduğu faydalara ek olarak sunulmaktadır.

Daha fazla bilgi ve yardım için 0212 334 29 31/61 numaralı telefonlardan ofisimizi arayabilir veya aybars@airep.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş 

info@airep.com T: +90 212 334 29 41-51 F: +90 212 334 29 90 A: Mete Caddesi No: 18/1 34437 Taksim İstanbul TÜRKİYE