PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

SAS ile Türk Hava Yolları arasında Code-Share ortaklığı başladı!

Değerli Airep Dostları,

SAS ile Türk Hava Yolları arasında Code-Share ortaklığı başladı!

SAS ve Star Alliance ortağı Türk Hava Yolları, İskandinavya’da 7 noktaya daha kolay erişim sunan bir code-share anlaşması yapmıştır.

Bugün itibariyle, SAS yolcularımız SK uçuş kodu altında Türk Hava Yolları tarafından uygulanan Kopenhag, Oslo, Stockholm, Göteborg, Helsinki, Aalborg ve Billund’a, İstanbul’dan ve diğer Türkiye şehirleri Ankara, Antalya, Bodrum, Dalaman ve İzmir’den rezervasyon yapabileceklerdir.

SAS Havayolları Ticari Başkanı Joakim Landholm "Türk Hava Yolları ile code-share anlaşmasını duyurmaktan çok mutluyuz. Son yıllarda İskandinavya ve Türkiye arasında hem turizm hem de ticaret çift haneli rakamlara yükselmiştir ve biz müşterilerimize Türkiye’den yedi noktaya uçuş hizmeti sağlayabildiğimiz için mutluyuz.” diyor.

Her iki havayolu da Star Alliance grubunda ortak oldukları için, SAS yolcularının aynı zamanda tüm Türk Hava Yolları uçuşlarında EuroBonus-puan kazanmaları mümkün olacaktır.

Türk Hava Yolları Kopenhag ve Stockholm’a hergün günde üç uçuş, Oslo ve Helsinki’ye haftada on iki uçuş, Göteborg’a haftada on uçuş ve Aalborg / Billund’a haftada üç uçuş olmak üzere toplamda İstanbul ve İskandinavya / Finlandiya arasında yaklaşık haftada 80 uçuş uygulamaktadır.

SAS Kurumsal İletişim

SAS Avrupa, ABD ve Asya'da birçok noktaya günlük uçuşlar uygulayan İskandinavya’nın lider havayolu şirketidir. Star Alliance ™ (http://www.staralliance.com/en/) üyesi olan SAS, gruptaki 26 ortağı ile birlikte dünya çapında 190’dan fazla ülkede 1300’den fazla destinasyona uçuş sunuyor.

 

Detaylı bilgi için 0212 334 2931/61 numaralı telefonlardan ofisimizi arayabilir veya aybars@airep.com veya burcu@airep.com adreslerine e-mail gönderebilirsiniz.

Saygılarımızla,

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş

info@airep.com T: +90 212 334 29 41-51 F: +90 212 334 29 90 A: Mete Caddesi No: 18/1 34437 Taksim İstanbul TÜRKİYE