25.05.2021
PAYLAŞ
Facebook Twitter More...

Miami 4 Yıldızlı Otellerimiz

Beacon Hotel

Miami'nin en iyi alışveriş, yemek ve gece hayatı bölgesinin ortasında, plaja sadece birkaç adım mesafededir.

Okyanus kıyısındaki bu butik otel, diğer Miami Beach otelleriyle karşılaştırıldığında sizi bir sarayda kraliyet ailesi gibi hissettiren kişisel ve kaliteli hizmette uzmanlaşmıştır.

The Marlin Hotel

Marlin Hotel, Miami'nin en canlı ve ikonik semtinde plaja, alışveriş ve gece hayatına sadece birkaç adımlık mesafede tamamen yeniden tasarlanmış bir Art Deco simgesidir. 33 lüks oda ve üit, çağdaş tasarımda en üst noktayı sunan bir otel deneyimi için titizlikle ve şık bir şekilde güncellenmiştir.

Hilton Cabana Miami Beach

Plaj erişimli modern bir Miami mimarisine sahiptir.

Doğrudan plaj erişimi ve ücretsiz şezlonglarla Collins Bulvarı'nda yer almaktadır.Miami Beach Kongre Merkezi ve Lincoln Road kapıdan20 dakika uzaklıktadır. Tesisteokyanus manzaralı iki açık havuz ve bir spor salonu bulunmaktadır. Plaj servisli açık hava barı ve tesis bünyesindeki iki restoranınkeyfini çıkarın.

Shelborne South Beach

1940'ların orijinal Art Deco mücevheri Shelborne South Beach ,Collins Avenue'daki yenilenmiş odalarındayeni ve geri dönen misafirleri ağırlamaktan mutluluk duyar. South Beach'in sahildeki en çarpıcı oyun alanına ev sahipliği yapan, Atlantik Okyanusu'nun eşsiz manzaraları, bu klasik tesisin yeniden doğuşunun keyfini çıkarabileceğiniz tropikal ve rahat bir ortam sağlar.

Ücret ve rezervasyon için Airep Otel departmanı ile irtibata geçebilirsiniz. 0212 334 29 25-26 numaralı telefonlardan veya gte@airep.com e-posta adresimizden bize ulaşablirsiniz

Saygılarımızla.

info@airep.com T: +90 212 334 29 00 WhatsApp: +905423582167 / +905423582130
A: Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No:25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey