Bize Ulaşın

AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Kocatepe Mah. Cumhuriyet Cad. Çınar Apt. No: 25/3, 34437, Elmadağ, Beyoğlu, İstanbul, Turkey
info@airep.com
Santral 0212 334 29 00
Fax 0212 334 29 90

 

Kontakt Kişiler

Ferzan Ünlüsoy General Manager ferzan@airep.com 0212 334 29 00
Funda Somyürek Sales Executive funda@airep.com 0212 334 29 28
Mehmet Şahan Sales Executive mehmet@airep.com 0212 334 29 61
Melis Özkanlı Airline Operation melis@airep.com 0212 334 29 23
Emre Kara Airline Operation emre@airep.com 0212 334 29 31
Özge Yılgın Cansev Airline Operation ozge@airep.com 0212 334 29 00
Janin Panyotu Hertz Car Rental Supervisor janin@airep.com 0212 334 29 26
Laura Terziyan Supervisor - GTE Hotel booking ve Hertz car rental laura@airep.com 0212 334 29 25
Betina Çiçyaşvili Cruise, Disneyland Paris ve ACP Train Specialist betina@airep.com 0212 334 29 81
Selin Minasoğlu Karslılar Cruise Sales and Operation Coordinator selin@airep.com 0212 334 29 86
Esra Duran Account Supervisor esra@airep.com 0212 334 29 84
Burcu Kılıç Accountant burcu@airep.com 0212 334 29 83

 

İletişim








APG Turkey