AiRep Havacılık ve Turizm A.Ş.

Mete Caddesi No: 18/1 34437 Taksim İstanbul TÜRKİYE info@airep.com
Santral 0212 334 29 00
Fax 0212 334 29 90

 

Kontakt Kişiler

Ferzan Ünlüsoy General Manager ferzan@airep.com 0212 334 29 00
Aybars Altay Sales Director aybars@airep.com 0212 334 29 11
Funda Somyürek Sales Executive funda@airep.com 0212 334 29 28
Mehmet Şahan Sales Executive mehmet@airep.com 0212 334 29 61
Zuhal Gültekin Supervisor Reservations & Ticketing, ROH & ROP zuhal@airep.com 0212 334 29 21
Melis Özkanlı Airline Operation melis@airep.com 0212 334 29 23
Emre Kara Airline Operation emre@airep.com 0212 334 29 31
Özge Yılgın Cansev Airline Operation ozge@airep.com 0212 334 29 00
Sena Kayı Emirates Holidays Specialist sena@airep.com 0212 334 29 25
Janin Panyotu Hertz Car Rental Supervisor janin@airep.com 0212 334 29 26
Betina Çiçyaşvili Cruise, Disneyland Paris ve ACP Train Specialist betina@airep.com 0212 334 29 81
Selin Minasoğlu Karslılar Cruise Sales and Operation Coordinator selin@airep.com 0212 334 29 86
Evren Erdal Assist Card Supervisor evren.erdal@airep.com 0212 334 29 72
Bayram Acar Account Supervisor bayram@airep.com 0212 334 29 84
Burcu Kılıç Accountant burcu@airep.com 0212 334 29 83